Gdańsk/Manchester czyli Duchu i Emen w nowym numerze!

Duchu to gość, którego możecie kojarzyć z Młodych Wilków a „Wesprzeć” to kolejny singiel promujący krążek w pełni wyprodukowany przez rapera z Gdańska mieszkającego aktualnie w Manchesterze.

Gościnnie w numerze pojawia się Emen – gość, który również reprezentuje Manchester na emigracyjnej mapie. Duchu wraz z Emenem poruszają temat rozmów w ciężkich chwilach.

Raper, tekściarz i producent muzyczny. Rozbity gdzieś pomiędzy Gdańskiem a Manchesterem, w swojej muzyce stawia na bezkompromisowe linijki, autentyczne historie oraz nierzadko gorzkie refleksje na temat codzienności. Szerzej aktywny w podziemiu od 2010 r. Zadebiutował 5 lat później, albumem nagranym wspólnie z producentem PTK „Linie lotnicze”. Materiał szybko zdobył uznanie odbiorców, dziennikarzy i krytyków.

Uczestnik piątej edycji Młodych Wilków Popkillera – akcji promującej najlepiej rokujących raperów młodego pokolenia. Współpracował między innymi z AdMą, Wdową, ś.p. Lehem, Bokunem, Flojdem, z wytwórnią Stoprocent w ramach akcji StoproCamp oraz Smolastym, Bedoesem, ReTo czy PlanemBe w ramach akcji Młode Wilki.

Obecnie Duchu promuje swój trzeci solowy album pod tytułem „03:00”. W swojej nowej odsłonie serwuje przelot po wszystkich swoich zajawkach, od agresywnego trapu, przez miękkie r&b po brzmienia z Toronto.

Albumy:
Legenda (2018)
Linie lotnicze w/ PTK
(2015)

EPki:
Update (2019)
Przelotnie (2016)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on reddit
Reddit

Zostaw Komentarz

INNE NEWSY

Realia streamingu czyli jak zarabiać na Spotify cz.1

Mamy styczeń 2020. Artyści budzą się ze snu po świątecznym odpoczynku i soczystym sylwestrze z wizją zaplanowania roku pod względem koncertów. Przyszłość wygląda lukratywnie – 100 koncertów? easy. (Tutaj wyobraź sobie dzwięk zatrzymującego się szybko gramofonu). Marzec 2020 – w rynek muzyczny uderza pandemia. Rok który miał okazać się bardzo obfity nagle wygląda słabo. 6 i 7...

Raperzy z UK na Cypherze czyli DJ Green One promuje nadchodzący mixtape.

Pierwszy klip promujący album DJ Green One Mixtape vol.1. W numerze udzieliło się 6 raperów z różnych rejonów w UK – Lukel, Chaos, Remek, Arab, TRL i Argon. Według nas najlepiej poleciał Argon. Czekamy na kolejne numery od chłopaków.

Nowa akcja #rapwuknetwork czyli pokaż się i daj feedback. 15 Najlepszych numerów!

O co chodzi? #rapwuknetwork to akcja skupiona na zbudowaniu największej sieci współpracy pomiędzy artystami na emigracji. Co środę w naszych social mediach zbieramy Wasze premiery zachęcając do wzajemnej oceny oraz wsparcia między artystami. Lecimy! Cisek – „Silny charakter” (prod. High Five Records) Lyric Video Cisek to gość otwierający zestawienie. Dostajemy numer w oryginalnym stylu gdzie...