Gooodkid x Kola – Moviemy EP

Rap w UK ma przyjemność zaprezentować Wam krótki, ale treściwy materiał od Gooodkida i Koli (Liverpool). Moviemy EP to zbiór trzech numerów opartych na filmach meksykańskiego reżysera Alejandra Inarritu. 21 gramów, Babel i Amores Perros to podróż od cierpienia, straty, nieporozumień aż po zdefiniowanie słowa „miłość”. Każdy z numerów ozdobiony jest skreczami i cutami DJ’a Nambeara.

Na płycie usłyszymy bity takich producentów jak: ka-meal, Morte i The Droppers a za mix i mastering odpowiada Suburb Studio (Manchester). W przypadku obu raperów to rozgrzewka przed ich solowymi materiałami, które miejmy nadzieję usłyszymy jeszcze w tym roku.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on reddit
Reddit

Zostaw Komentarz

INNE NEWSY

Realia streamingu czyli jak zarabiać na Spotify cz.1

Mamy styczeń 2020. Artyści budzą się ze snu po świątecznym odpoczynku i soczystym sylwestrze z wizją zaplanowania roku pod względem koncertów. Przyszłość wygląda lukratywnie – 100 koncertów? easy. (Tutaj wyobraź sobie dzwięk zatrzymującego się szybko gramofonu). Marzec 2020 – w rynek muzyczny uderza pandemia. Rok który miał okazać się bardzo obfity nagle wygląda słabo. 6 i 7...

Raperzy z UK na Cypherze czyli DJ Green One promuje nadchodzący mixtape.

Pierwszy klip promujący album DJ Green One Mixtape vol.1. W numerze udzieliło się 6 raperów z różnych rejonów w UK – Lukel, Chaos, Remek, Arab, TRL i Argon. Według nas najlepiej poleciał Argon. Czekamy na kolejne numery od chłopaków.

Nowa akcja #rapwuknetwork czyli pokaż się i daj feedback. 15 Najlepszych numerów!

O co chodzi? #rapwuknetwork to akcja skupiona na zbudowaniu największej sieci współpracy pomiędzy artystami na emigracji. Co środę w naszych social mediach zbieramy Wasze premiery zachęcając do wzajemnej oceny oraz wsparcia między artystami. Lecimy! Cisek – „Silny charakter” (prod. High Five Records) Lyric Video Cisek to gość otwierający zestawienie. Dostajemy numer w oryginalnym stylu gdzie...