#HOT16CHALLENGE2 w UK – Najlepsze Zwrotki

Emocje po akcji #hot16challenge2 zainicjowanej przez Solara, szefa SB Maffija i bezapelacyjnego króla jeżeli chodzi o Public Relations Polskiego Rapu już opadły. Po zebraniu ponad 3 baniek, zwrotek od najlepszych i najgorszych ludzi z branży rozrywkowej, pośmiewiska z polityków i kilku miłych zaskoczeń pora na przedstawienie zwrotek nagranych na emigracji.

Zarząd naszego portalu przesłuchał i przefiltrował ponad 100 zwrotek artystów na codzień mieszkających na wyspach. Było ciężko. Był płacz, śmiech, zażenowanie, zaskoczenie. HOT16 to na prawdę świetna akcja pozwalająca określić aktualną formę artystów, dlatego nie ograniczyliśmy się tylko do 5, 10 czy 15 zwrotek. Przed Wami 25 zwrotek, a zarazem sylwetek raperów, raperek i grup wartych naszej, a przede wszystkim Waszej uwagi.

WUZET (prod. eRAeFI)

Wuzet to stary wyjadacz mieszkający w UK. Gość klei się bitu jak żywica epoksydowa drewna. Tutaj w dobrym stylu pokazał swoje umiejętności i pocisnął chujowym raperom. Bez edycji, bez cięć, z dzieckiem. Pięknie

Dejan

W wersach Dejana słychać dużo prawdy i spory głód sukcesu. Tego gościa warto sprawdzić.

Laikike1

Czy komukolwiek trzeba przedstawiać tego gościa? Laikike1 mieszka w Preston i jest chyba najsłynniejszym Polskim raperem mieszkającym w UK – sporo płyt, kilka afer i ciśnięcie z całą polską rap grą to jego chleb powszedni. Tutaj postawił na swobodną nawijkę i miłe wersy. Wszystko sprawia, że numer mocno siada.

EMEN 0dB || CIA

Emen to gracz z Manchesteru działający w UK od bardzo dawna. Przyjemny instrumental od Łąki Łan, dobry wajb a do tego manewruje efektami w trakcie nawijania. Kupujemy to i czekamy na więcej.

Erking (prod. Soulpete)

Erking to jest kot i nie ma to tamto. Kto nie utożsamia się z wersami o beans on toast niech pierwszy rzuci kamieniem.

Duchu

Duchu sam zrobił bit i pod niego zarapował. Ten gość ma za sobą 5 edycję Młodych Wilków i świetnie reprezentuje Manchester oraz Gdańsk. Lecisz, mordo!

ESKO POLO

ESKO POLO to duet w którego skład wchodzą ESTE (Rap Lokal) oraz Kovaleffsky. Panowie zaserwowali przemyślany koncept w połączeniu z dobrymi rymami i przyjemnym flow. Wszystko siedzi w przyjemnej wizualnej oprawie, a kropkę nad i stawia radiowy refren.

Łasuch_Dj_Creon

Łasuch kozacko odnalazł się w szybszym tempie. Numer w grime’owym stylu na bicie Creona przypadł nam do gustu.

śruba

W studiu musiało być zimno, bo śruba leci w rękawiczkach ale wszystko jest tutaj dopracowane i eweidentnie słychać zajawę najnowszą szkołą. Rymy siadają tak samo dobrze jak bit a do tego gość ma dobrą dykcję.

Hedo Jackinabox

Hedo to kolejny gracz z Manchesteru. Serwuje content płynnie przechodzący z angielskiego na polski. Ten wokal jest niski jak Tyrion Lannister

Ziomeck (prod. SoDrumatic)

Dobry rytm, dopracowany tekst. Ziomeck płynnie leci po bicie od SoDrumatic.

Salc

Salc dał radę na mocno angielskim bicie. Nie rozumiemy łapek w dół, Salc ewidentnie ma wierne grono hejterów!

Aereka

Jest luz, jest hip hop no i ładne studio. Aereka, skąd jesteś ziom?

CZARNA WZW (prod. Mixla)

Jeden z bardziej energicznych numerów w tym zestawieniu. Odważny tekst i mocne flow.

Heron M.W.M

Ulica daje kciuk w górę. Bicior brzmi jak fura, noc i ulice Hackney.

Zibbster (prod. Streetsound)

Czym byłby RAP W UK bez oldschoolu?! Obok staroszkolnego brzmienia Zibbster zaatakował mocnym tekstem.

Remek

Remek ma otwarte trzecie oko i nie pierdoli się w tańcu. Dobry trueschool w połączeniu z melodyjnymi wersami. Jesteśmy na tak.

KacperNPM prod. Pestek

4 flow na zwrotę, bit robi boom i bap, stara szkoła. Pozdro.

Galon nrSekta

Galon to stary wyjadacz ulicznych wysp. Pozytywny numer z dobrą motywacyjną nawijką.

Jakubsky

Jakubsky od kilku miesięcy systematycznie wydaje nową muzykę i z każdym miesiącem siedzi to co raz mocniej. Przy okazji HOT16CHALLENGE zaserwował nam cały utwór nagrany za jednym razem, bez podbitek. Szacun.

SYNONIM prod. Tytuz

Tutaj widzimy przede wszystkim jakość. Samo wykonanie na wizji dodaje sporo street creditu bo Synonim wierzy w to co mówi. My też.

Cisek

Epicki bit robi tutaj sporo roboty, ale Cisek nie rozczarował. Czekamy na kolejne numery.

MUODY GROM

Klasa sama w sobie. Nie wiemy co bierze MUODY GROM, ale my też chcemy.

Za Wami 25 raperów, raperek i grup wartych uwagi w UK. Na sam koniec zapraszamy do słuchania playlisty ze wszystkimi zwrotkami na naszym YouTube

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on reddit
Reddit

Zostaw Komentarz

INNE NEWSY

Realia streamingu czyli jak zarabiać na Spotify cz.1

Mamy styczeń 2020. Artyści budzą się ze snu po świątecznym odpoczynku i soczystym sylwestrze z wizją zaplanowania roku pod względem koncertów. Przyszłość wygląda lukratywnie – 100 koncertów? easy. (Tutaj wyobraź sobie dzwięk zatrzymującego się szybko gramofonu). Marzec 2020 – w rynek muzyczny uderza pandemia. Rok który miał okazać się bardzo obfity nagle wygląda słabo. 6 i 7...

Raperzy z UK na Cypherze czyli DJ Green One promuje nadchodzący mixtape.

Pierwszy klip promujący album DJ Green One Mixtape vol.1. W numerze udzieliło się 6 raperów z różnych rejonów w UK – Lukel, Chaos, Remek, Arab, TRL i Argon. Według nas najlepiej poleciał Argon. Czekamy na kolejne numery od chłopaków.

Nowa akcja #rapwuknetwork czyli pokaż się i daj feedback. 15 Najlepszych numerów!

O co chodzi? #rapwuknetwork to akcja skupiona na zbudowaniu największej sieci współpracy pomiędzy artystami na emigracji. Co środę w naszych social mediach zbieramy Wasze premiery zachęcając do wzajemnej oceny oraz wsparcia między artystami. Lecimy! Cisek – „Silny charakter” (prod. High Five Records) Lyric Video Cisek to gość otwierający zestawienie. Dostajemy numer w oryginalnym stylu gdzie...