Jak format to Wielki Format

Na rap scenie od 2003 roku.

Dziś chcielibyśmy wam przedstawić formację Wielki Format. Na rap scenie działają od 2003 roku i od tego czasu udało im się zgromadzić całkiem sporo materiału. Przedstawicieli Wielkiego Formatu możecie spotkać na koncertach zarówno w Polsce jak też w UK. Tych koncertów od 2003 było naprawdę sporo, a grupa dopiero teraz wchodzi w nowy etap, w którym planuje wydawać i więcej i częściej, także warto śledzić ich profil na facebook (klik).

Wielki Format to również sporo featuringów, w okresie działalności grupy udało się zrealizować kawałki z: Niziołem, Arczim z Szajki, Kobikiem z BOR, VNM-em, PTP, Profusem z PTZ i Karą oraz wieloma innymi artystami. Wszystkie te Wielkie Formaty i super kawałki, na pewno znajdziecie na fanpage Wielkiego Formatu. Na dniach grupa planuje wypuścić kolejne kawałki – także jeszcze o nich napiszemy. Poniżej znajdziecie kilka klipów Wielkiego Formatu.

Skoro jest starszy kawałek, to wypadało by też wrzucić coś z najnowszej produkcji. Oto i najnowszy kawałek Wielkiego Formatu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on reddit
Reddit

Zostaw Komentarz

INNE NEWSY

Realia streamingu czyli jak zarabiać na Spotify cz.1

Mamy styczeń 2020. Artyści budzą się ze snu po świątecznym odpoczynku i soczystym sylwestrze z wizją zaplanowania roku pod względem koncertów. Przyszłość wygląda lukratywnie – 100 koncertów? easy. (Tutaj wyobraź sobie dzwięk zatrzymującego się szybko gramofonu). Marzec 2020 – w rynek muzyczny uderza pandemia. Rok który miał okazać się bardzo obfity nagle wygląda słabo. 6 i 7...

Raperzy z UK na Cypherze czyli DJ Green One promuje nadchodzący mixtape.

Pierwszy klip promujący album DJ Green One Mixtape vol.1. W numerze udzieliło się 6 raperów z różnych rejonów w UK – Lukel, Chaos, Remek, Arab, TRL i Argon. Według nas najlepiej poleciał Argon. Czekamy na kolejne numery od chłopaków.

Nowa akcja #rapwuknetwork czyli pokaż się i daj feedback. 15 Najlepszych numerów!

O co chodzi? #rapwuknetwork to akcja skupiona na zbudowaniu największej sieci współpracy pomiędzy artystami na emigracji. Co środę w naszych social mediach zbieramy Wasze premiery zachęcając do wzajemnej oceny oraz wsparcia między artystami. Lecimy! Cisek – „Silny charakter” (prod. High Five Records) Lyric Video Cisek to gość otwierający zestawienie. Dostajemy numer w oryginalnym stylu gdzie...