Kacezet x Tallib x Sztoss x Junior Stress @ Classic Grand, Glasgow – 9.4.2016

Już w sobotę 9 kwietnia mamy zaszczyt zaprosić Was do Glasgow na koncert aż czterech artystów z Polski. Po raz pierwszy w Szkocji wystąpią Kapitan Kacezet oraz bracia Tallib i Sztoss, a gościem specjalnym już zaprawiony w bojach po Szkocji zawodnik z LSMu Junior Stress!

To będzie mieszanka wybuchowa wielu gatunków muzycznych, a łączyć to wszystko w jedną całość będziecie jak zawsze Wy, tworząc wspólnie z artystami niezapomniany klimat. Na tą gorącą podróż w rytmach Reggae, Dancehall, Hip Hop, RnB zaprasza ekipa Magic Wish Presents.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on reddit
Reddit

Zostaw Komentarz

INNE NEWSY

Realia streamingu czyli jak zarabiać na Spotify cz.1

Mamy styczeń 2020. Artyści budzą się ze snu po świątecznym odpoczynku i soczystym sylwestrze z wizją zaplanowania roku pod względem koncertów. Przyszłość wygląda lukratywnie – 100 koncertów? easy. (Tutaj wyobraź sobie dzwięk zatrzymującego się szybko gramofonu). Marzec 2020 – w rynek muzyczny uderza pandemia. Rok który miał okazać się bardzo obfity nagle wygląda słabo. 6 i 7...

Raperzy z UK na Cypherze czyli DJ Green One promuje nadchodzący mixtape.

Pierwszy klip promujący album DJ Green One Mixtape vol.1. W numerze udzieliło się 6 raperów z różnych rejonów w UK – Lukel, Chaos, Remek, Arab, TRL i Argon. Według nas najlepiej poleciał Argon. Czekamy na kolejne numery od chłopaków.

Nowa akcja #rapwuknetwork czyli pokaż się i daj feedback. 15 Najlepszych numerów!

O co chodzi? #rapwuknetwork to akcja skupiona na zbudowaniu największej sieci współpracy pomiędzy artystami na emigracji. Co środę w naszych social mediach zbieramy Wasze premiery zachęcając do wzajemnej oceny oraz wsparcia między artystami. Lecimy! Cisek – „Silny charakter” (prod. High Five Records) Lyric Video Cisek to gość otwierający zestawienie. Dostajemy numer w oryginalnym stylu gdzie...