Książe Walii, czyli Robson z nowym albumem

Robson prezentuje krótką ale treściwą EPkę będąca w całości efektem poszukiwań i przygód związanych z pewna substancją psychoaktywna. Większość wyborów, w tym okresie Robson, podjął pod jej wpływem.

Jak donoszą mainstreamowe media, Robert jest entuzjastą staropolskiej opinii, że nie po to coś ma porcję (1 kwadracik), żeby ten kwadracik dzielić na mniejsze. Jak wszystkie decyzje podejmował, pod wpływem tej magicznej substancji, tak pewnego dnia substancja ta, podjęła za niego decyzję, że już wystarczy. Kiedy doszedł do siebie na tyle, żeby zacząć porządkować swoje studio/mieszkanie i w pełni kontrolować swoje ciało, cały arkusz został spuszczony w ubikacji i mało brakowało, a płyta również została by skasowana. Na szczęście, komputer okazał się być na ten moment zbyt groźny i te kilka numerów przetrwało, by za namową kilku znajomych oddać ją w wasze ręce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on reddit
Reddit

Zostaw Komentarz

INNE NEWSY

Realia streamingu czyli jak zarabiać na Spotify cz.1

Mamy styczeń 2020. Artyści budzą się ze snu po świątecznym odpoczynku i soczystym sylwestrze z wizją zaplanowania roku pod względem koncertów. Przyszłość wygląda lukratywnie – 100 koncertów? easy. (Tutaj wyobraź sobie dzwięk zatrzymującego się szybko gramofonu). Marzec 2020 – w rynek muzyczny uderza pandemia. Rok który miał okazać się bardzo obfity nagle wygląda słabo. 6 i 7...

Raperzy z UK na Cypherze czyli DJ Green One promuje nadchodzący mixtape.

Pierwszy klip promujący album DJ Green One Mixtape vol.1. W numerze udzieliło się 6 raperów z różnych rejonów w UK – Lukel, Chaos, Remek, Arab, TRL i Argon. Według nas najlepiej poleciał Argon. Czekamy na kolejne numery od chłopaków.

Nowa akcja #rapwuknetwork czyli pokaż się i daj feedback. 15 Najlepszych numerów!

O co chodzi? #rapwuknetwork to akcja skupiona na zbudowaniu największej sieci współpracy pomiędzy artystami na emigracji. Co środę w naszych social mediach zbieramy Wasze premiery zachęcając do wzajemnej oceny oraz wsparcia między artystami. Lecimy! Cisek – „Silny charakter” (prod. High Five Records) Lyric Video Cisek to gość otwierający zestawienie. Dostajemy numer w oryginalnym stylu gdzie...