Premiera albumu EmigraczE „wGorOncejWodzieCompany”

Dwa dni temu premierę miał debiutancki album szkockiego składu EmigraczE, w skład którego wchodzą Emilozo, Merc, Pawa, Mogieł. Album znajdziecie w wybranych punktach w UK oraz w Emipikach.

“Ten album jest owocem pracy, a w sumie zabawy, gromady otumanionych rapem lekkoduchòw.”

EmigraczE – Emilozo, Merc, Pawa, Mogieł. Intensywnie szponcą na szkockim rewirze i nie pozwalają o sobie zapomnieć. W ich towarzystwie nie ma miejsca na zwyczajność czy przeciętność albo nudę. To skład elastyczny, tworzony przez pasjonatów dobrych tekstów i tłustych bitów. Emilozo, Merc, Pawa i Mogieł wiedzą co robią i są w tym niezwykle dobrzy. Aktywnie tworzą rap, dbają o szerzenie kultury hiphopowej na emigracji i często gęsto wspierają raperów grających gościnnie na Wyspach.

Bogate zaplecze muzyczne i różnorodność charakterów Emigraczy dodaje smaku ich twórczości. Ich teksty i beat’y znajdują odbiorców w niemal każdej grupie wiekowej. Kolejną zaletą Emigraczy jest otwarty umysł i elastyczność co do innowacyjnych styli, technik: lubią eksperymentować z muzyką i słowami. To pozytywnie wpływa na ich wizerunek i sprawia, że wielu doskonałych muzykòw, raperów, DJ’i i producentów podejmuje się wspólnych projektów.

Na krążku „wGorOncejWodzieCompany” gościnnie wystąpili PMM, Ero, Tony Jazzu, Profus (PPZ), Braddu, Świder, Aereka, Davie_G, Fazero, King Response oraz Blasfima Sinna; za dekami stanęli najlepsi z najlepszych: DJ Ritchie Ruftone (2014 IDA Technical Category World Champion, 2013 DMC Battle For World Supremacy Champion, 5 x UK DMC Champion, 4 x UK IDA Champion oraz 2014 UK B4B Scratch Champion, 2000 ITF Eastern Hemisphere Scratching Champion, plus 2012 Red Bull UK Heat Winner), DJ Pryzmat oraz
DJ Gondek.

Jeśli mowa o stronie producenckiej płyty, większość beat’òw jest autorstwa Puzona, on również sprawował pieczę nad całym projektem. Ponadto gościnnie producencko udzielili się DJ Pryzmat, Aereka, Pablo Autonomia, Pepsi C25, Dolson.

„Wiele, a w sumie większość numerów, powstało przy okazji koncertów, sytuacji, podczas których gościliśmy lub byliśmy goszczeni. Wszystkie poznane na tej drodze Mordeczki, Pozdrawiamy. Z fartem. Pzdr.” EmigraczE

Tracklista:
1. W GorONcej Wodzie Company feat. DJ Pryzmat
2. Eden Cypher 2 feat. PMM, Profus (PPZ), Tony Jazzu, DJ Pryzmat
3. EmigraczE feat. DJ Ritchie Ruftone
4. Mówią o nas źle feat. Profus (PPZ), DJ Gondek
5. Nie lubię tych, co nie lubią być sobą feat. Świder
6. Zaginione zwrotki feat. Ero, Świder, DJ Pryzmat
7. CHAM feat. DJ Pryzmat
8. Bad Motherfucker feat. Aereka, Davie_G., DJ Ritchie Ruftone
9. @ #!!! feat. King Response, Blasfima Sinna, DJ Ritchie Ruftone
10. Gdzie oni teraz są feat. Tony Jazzu, Puzon
11. Kompas
12. Dreamliner
13. BOSS feat. Braddu, DJ Ritchie Ruftone
14. Hometown
15. Wypiję za to… feat. Fazero
16. Marzenia vs. Rezczywistość
17. Chlam feat. DJ Pryzmat

*Bonus
Wewnętrzna strona okładki zawiera QR code, który zabierze słuchaczy na specjalną stronę internetową z bonusowymi numerami.

Pierwszym z klipów promujących krążek jest „Mówią o nas źle” (premiera miała miejsce 13/05/2015):
{youtube}Wil0jI1stjs{/youtube}
W kawałku gościnnie pojawili się reprezentanci manchesterskiej sceny rapowej: Profus (Pokolenie Pewnej Zguby) oraz DJ Gondek,
natomiast produkcją zajął się Puzon. Ujęcia do klipu powstały w Manchesterze przy okazji wizyty Emigraczy w SlumDog Studios.

Krążek „wGorOncejWodzieCompany” pojawi się na sklepowych półkach już w lutym 2016, nakładem TheGeneratz Crew Label – nowego label’a działającego na Wyspach Brytyjskich, który hojnie inwestuje w promocję polskiej kultury i sztuki na emigracji oraz rozwój młodych artystów i muzyków.

Zachęcamy do sprawdzenia ich wyczynów na kanale EmigraczE TV.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on reddit
Reddit

Zostaw Komentarz

INNE NEWSY

Realia streamingu czyli jak zarabiać na Spotify cz.1

Mamy styczeń 2020. Artyści budzą się ze snu po świątecznym odpoczynku i soczystym sylwestrze z wizją zaplanowania roku pod względem koncertów. Przyszłość wygląda lukratywnie – 100 koncertów? easy. (Tutaj wyobraź sobie dzwięk zatrzymującego się szybko gramofonu). Marzec 2020 – w rynek muzyczny uderza pandemia. Rok który miał okazać się bardzo obfity nagle wygląda słabo. 6 i 7...

Raperzy z UK na Cypherze czyli DJ Green One promuje nadchodzący mixtape.

Pierwszy klip promujący album DJ Green One Mixtape vol.1. W numerze udzieliło się 6 raperów z różnych rejonów w UK – Lukel, Chaos, Remek, Arab, TRL i Argon. Według nas najlepiej poleciał Argon. Czekamy na kolejne numery od chłopaków.

Nowa akcja #rapwuknetwork czyli pokaż się i daj feedback. 15 Najlepszych numerów!

O co chodzi? #rapwuknetwork to akcja skupiona na zbudowaniu największej sieci współpracy pomiędzy artystami na emigracji. Co środę w naszych social mediach zbieramy Wasze premiery zachęcając do wzajemnej oceny oraz wsparcia między artystami. Lecimy! Cisek – „Silny charakter” (prod. High Five Records) Lyric Video Cisek to gość otwierający zestawienie. Dostajemy numer w oryginalnym stylu gdzie...