Relacja z koncertu DonGuralEsko @ Beat Bar, Leeds – 16.11.2013

W zeszłą sobotę 16.11.2013 r. w Leeds odbył się kolejny już ostatnimi czasy polski koncert hip-hopowy. Tym razem w Beat Barze, po Pokahontaz i HAOSie pojawił się donGURALesko. 

 

Na supporcie zagrali: Wasiak i Gonzo z Leeds, Emen i Szefu z Manchesteru oraz Maestro z Leicester wspomagany przez DJ’a Cookiza.

 

Panowie tradycyjnie pokazali publice jaki mamy wysoki poziom podziemia w UK (#Emen #legal #UrbanRec). Po występach ‘tutejszych’ na scenie pojawił się DJ Kostek, a zaraz po nim Gural – fajnie, że nie kazał na siebie zbyt długo czekać (a może to tylko przez to ograniczenie czasowe jeśli chodzi o wynajem klubu). 

 

Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć głównie kawałki z płyty „Jeden z życia moment”, ale także z poprzednich albumów, czyli jak się łatwo domyślić – był grany kawał dobrego rapu. Kontakt z publiką na 5+, Gural nawet zszedł ze sceny i wmieszał się w tłum podczas występu.

 

Po koncercie było „pięć” minut dla fanów i ekipa z Polski odjechała.

 

Co tu więcej mówić… Supporty na poziomie, Gural pokazał klasę, mimo, że grał bez hajpmena (Qlop nie dodarł), a i wszystko było bardzo wyraźnie słychać – w końcu nagłośnienie było porządne.

 

Oby więcej takich koncertów, oby częściej. 5!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on reddit
Reddit

Zostaw Komentarz

INNE NEWSY

Realia streamingu czyli jak zarabiać na Spotify cz.1

Mamy styczeń 2020. Artyści budzą się ze snu po świątecznym odpoczynku i soczystym sylwestrze z wizją zaplanowania roku pod względem koncertów. Przyszłość wygląda lukratywnie – 100 koncertów? easy. (Tutaj wyobraź sobie dzwięk zatrzymującego się szybko gramofonu). Marzec 2020 – w rynek muzyczny uderza pandemia. Rok który miał okazać się bardzo obfity nagle wygląda słabo. 6 i 7...

Raperzy z UK na Cypherze czyli DJ Green One promuje nadchodzący mixtape.

Pierwszy klip promujący album DJ Green One Mixtape vol.1. W numerze udzieliło się 6 raperów z różnych rejonów w UK – Lukel, Chaos, Remek, Arab, TRL i Argon. Według nas najlepiej poleciał Argon. Czekamy na kolejne numery od chłopaków.

Nowa akcja #rapwuknetwork czyli pokaż się i daj feedback. 15 Najlepszych numerów!

O co chodzi? #rapwuknetwork to akcja skupiona na zbudowaniu największej sieci współpracy pomiędzy artystami na emigracji. Co środę w naszych social mediach zbieramy Wasze premiery zachęcając do wzajemnej oceny oraz wsparcia między artystami. Lecimy! Cisek – „Silny charakter” (prod. High Five Records) Lyric Video Cisek to gość otwierający zestawienie. Dostajemy numer w oryginalnym stylu gdzie...