Vepar – Patrzę W Jutro

Numer „Patrzę W Jutro” Vepara to piąta część cyklu Relationsheet.

Za produkcję odpowiedzialny jest Gawcio, za cuty Dj Simple, a za mix i mastering WZK Beats (Co Vibe Ma studio).

Oto co na temat Relationsheet ma do powiedzenia Vepar: „Relationsheet to seria kawałków, która wyznacza nową jakość w mojej muzyce, inaczej niż jest  ze spontanicznymi projektami, których nagrałem już wiele (mixtapy i luźne numery w sieci). Od produkcji, po gości i szatę graficzną wszystko jest dopracowane. Numery nie są wrzucane regularnie, jednak średnio jest to jeden numer raz na miesiąc/dwa miesiące. Po prostu kiedy przychodzi pora na następny – wtedy się pojawia.

Seria zostanie zamknięta przy około 10-12 numerach, co zostanie skwitowane fizycznymi wersjami płyty do nabycia w UK i Polsce, bez wytwórni, własnym sumptem. Mimo pobytu w UK jest to dalej ełcki mazurski klimat i na ten moment w tych okolicach odbiór materiału jest największy. Sama nazwa Relationsheet jest grą słowną, jednak nieprzypadkową, kawałki często traktują o moich relacjach z różnymi ludźmi, których spotykam na swojej drodze, jest też opisem zmian jakie zachodzą w moim życiu.”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on reddit
Reddit

Zostaw Komentarz

INNE NEWSY

Realia streamingu czyli jak zarabiać na Spotify cz.1

Mamy styczeń 2020. Artyści budzą się ze snu po świątecznym odpoczynku i soczystym sylwestrze z wizją zaplanowania roku pod względem koncertów. Przyszłość wygląda lukratywnie – 100 koncertów? easy. (Tutaj wyobraź sobie dzwięk zatrzymującego się szybko gramofonu). Marzec 2020 – w rynek muzyczny uderza pandemia. Rok który miał okazać się bardzo obfity nagle wygląda słabo. 6 i 7...

Raperzy z UK na Cypherze czyli DJ Green One promuje nadchodzący mixtape.

Pierwszy klip promujący album DJ Green One Mixtape vol.1. W numerze udzieliło się 6 raperów z różnych rejonów w UK – Lukel, Chaos, Remek, Arab, TRL i Argon. Według nas najlepiej poleciał Argon. Czekamy na kolejne numery od chłopaków.

Nowa akcja #rapwuknetwork czyli pokaż się i daj feedback. 15 Najlepszych numerów!

O co chodzi? #rapwuknetwork to akcja skupiona na zbudowaniu największej sieci współpracy pomiędzy artystami na emigracji. Co środę w naszych social mediach zbieramy Wasze premiery zachęcając do wzajemnej oceny oraz wsparcia między artystami. Lecimy! Cisek – „Silny charakter” (prod. High Five Records) Lyric Video Cisek to gość otwierający zestawienie. Dostajemy numer w oryginalnym stylu gdzie...