Waterloo Graffiti Jam @ Waterloo Tunnel, Londyn – 26.2.2016

Hip Hop Says zaprasza na Graffiti Jam, który odbędzie się pod koniec lutego w tunelu Waterloo w Londynie.

Wśród potwierdzonych artystów znaleźli się:
– MARK_one_SZO (Irlandia)
– Ekis (Polska)
– OneR (Irlandia)
– Shibe & HrostyOne1 (London).

Lista artystów z dnia na dzień się powiększa. Nie wykluczone, że na miejscu pojawi się także soundsystem oraz koncerty na żywo.

Jeśli chcesz zobaczyć graficiarzy z całego świata i poczuć klimat prawdziwego hip-hopowego jamu, nie może Cię tam zabraknąć. Jeśli chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu jako artysta skontaktuj się z Hip Hop Says za pośrednictwem facebooka.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on reddit
Reddit

Zostaw Komentarz

INNE NEWSY

Realia streamingu czyli jak zarabiać na Spotify cz.1

Mamy styczeń 2020. Artyści budzą się ze snu po świątecznym odpoczynku i soczystym sylwestrze z wizją zaplanowania roku pod względem koncertów. Przyszłość wygląda lukratywnie – 100 koncertów? easy. (Tutaj wyobraź sobie dzwięk zatrzymującego się szybko gramofonu). Marzec 2020 – w rynek muzyczny uderza pandemia. Rok który miał okazać się bardzo obfity nagle wygląda słabo. 6 i 7...

Raperzy z UK na Cypherze czyli DJ Green One promuje nadchodzący mixtape.

Pierwszy klip promujący album DJ Green One Mixtape vol.1. W numerze udzieliło się 6 raperów z różnych rejonów w UK – Lukel, Chaos, Remek, Arab, TRL i Argon. Według nas najlepiej poleciał Argon. Czekamy na kolejne numery od chłopaków.

Nowa akcja #rapwuknetwork czyli pokaż się i daj feedback. 15 Najlepszych numerów!

O co chodzi? #rapwuknetwork to akcja skupiona na zbudowaniu największej sieci współpracy pomiędzy artystami na emigracji. Co środę w naszych social mediach zbieramy Wasze premiery zachęcając do wzajemnej oceny oraz wsparcia między artystami. Lecimy! Cisek – „Silny charakter” (prod. High Five Records) Lyric Video Cisek to gość otwierający zestawienie. Dostajemy numer w oryginalnym stylu gdzie...